Ти Будеш Жити Україно
Перший урок у 2016 – 2017 н.р.- Ти будеш жити, Україно, країна щастя і добра Автор: Ткачук Алла.
Любовь и рок: Олег Винник презентовал атмосферный клип на песню «Як жити без тебе». Основная сюжетная линия клипа разворачивается вокруг одной из строчек песни: 'Ти дала мені свої ангельські крила'. В моїм серці ти будеш завжди! Завжди з тобою жити буду я! Ти будеш жити, Україно, Країно щастя і добра. Пісня «Ти моя, Україно!».
Мета: допомогти учням з'ясувати сутність поняття «толерантність»; розвивати почуття колективіз¬му, солідарності, вміння слухати; показати, що важливим у стосунках між людьми є вміння спілкуватися; переконати учнів у необхідності бути терпимими до оточуючих; навчити встанов¬лювати стосунки на доброзичливій, толерантній основі. Обладнання: плакати з цитатами: «Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю на коліна» (Гете), «Моя свобода розмахувати руками завершується там, де починається ніс мого сусіда» (Емерсон); роздавальний матеріал (текст «Чи терпимі ми», роздруковані картки з матеріалом для обговорення, роздруковані аркуші, на яких намальована квітка «Толерантність»). Коментар: до початку заняття вчитель вивішує на класній дошці плакати з цитатами. Хід заняття Гра «Доторкнись до мене ніжно». Майстер в/н зав'язує очі трьом бажаючим учням і просить їх, не розмовляючи, доторкнутися до обличчя, рук, волосся трьох інших учнів.
Потрібно відгадати свого напарника або напарницю, назвати його (її) ім'я, прізвище. (Після тако¬го вступу, коли учні заінтригувалися, учитель оголошує тему заняття.) Слово майстра в/н. Решу егэ по русскому. Тема сьогоднішнього нашого Заняття — «Толерантність». Що означає це поняття?
Чи завжди ми в житті толерантні до інших людей? Які якості має толерантна людина і як їх виховати в собі?
На ці та багато інших запитань нам доведеться сьогодні відповісти. Кожна людина неповторна. Світ тому і цікавий, що ми всі різні. У класі у вас, напевно, є друг або подруга.
Сядьте поруч і складіть таблицю «Я і мій друг (моя подруга)», (майстер в/н малює шапку таблиці на дошці): Чим ми схожі? Чим ми різні? Робота в парах.
Учні складають таблицю, після чого відповідають на такі запитання вчителя: Чи заважають вашому спілкуванню відмінні риси характеру? Якщо так, то які?
Якщо ні, то чому? Слово майстра в/н. Іноді риси характеру товариша або подруги вас нервують, іноді, навпаки, вам допомагають прийняти певне рішення. І незважаючи на відмінності у характерах, ви є друзями, вам цікаво разом. Тому ж терпимість потрібно проявляти до всіх.
Толерантність — це визнання поваги до інших людей, уміння жити разом з іншими людьми. Давайте перевіримо, чи терпимі ми, чи потрібно нам виховувати в собі цю якість.
Тестування «Чи терпимі ми?». Вибери твердження, які відповідають твоїй поведінці. Ти не погоджуєшся з товаришем. А) Ти все ж таки слухаєш його. Б) Ти не даєш йому говорити. У класі ти вже відповів. А) Ти даєш можливість відповісти іншим.
Б) Тобі хочеться відповісти ще. Товариш зрадив тебе. А) Ти намагаєшся з ним порозумітися. Б) Ти помстишся йому.
Якщо в усіх трьох випадках ти вибрав твердження «а», ти — терпима людина. Слово майстра в/н.
Найкращих людських якостей вчать нас герої улюблених казок. Згадайте казку Андерсена «Гидке каченя». Запитання до учнів: - Чи всі герої казки ставилися один до одного як брати? - Хто з мешканців пташиного двору користувався най¬більшим авторитетом і чому? - Чи повинні герої казки мати однакові права незалежно від свого походження?
- Чому мешканці пташиного двору ображали гидке каченя? - Чи змогли б діти твого класу зробити так, як зробили мешканці пташиного двору?
Слово майстра в/н: Люди з фізичними вадами мають право, щоб із ними поводилися так само, як із іншими. Послухайте одну історію: Далеко-далеко у космічному просторі є планета, така ж, як Земля.
Люди, які живуть на цій планеті, є такими ж, як і ми, за винятком того, що в них лише одне око. Але воно особливе.
Ним вони можуть бачити в темряві, диви¬тися в безмежну далечінь і бачити крізь стіни. Жінки на цій планеті такі ж, як і на Землі. Та якось в однієї жінки народилося дивне дитя: воно мало двоє очей.
Новый регистратор Astrocard HS E2 вобрал в себя самые современные достижения электронных технологий: высокая частота дискретизации широкий. Подробная инструкция для всех пациентов при проведении суточного мониторирования ЭКГ и АД, важная информация о заполнении дневника. Jun 1, 2015 - Holtersystem e2 инструкция новая инструкция по пб в школе 2014 холтера holtersystem e 2 инструкция astrocard holtersystem E 2 (схема. Комплекс для проведения суточного мониторирования ЭКГ и АД 'Холтеровский анализ - Астрокард®' (Astrocard® Holtersystem). Комплекс нового. ЭКГ и АД «Холтеровский анализ - Астрокард®» основан. Программное обеспечение (ПО) Astrocard Holter System выполняет функции сбора, пе.
Його батьки були дуже засмучені. Проте хлопчик ріс щасливим. Батьки любили його, милувалися ним. Але їх непокоїло, що він був таким не¬звичайним. Вони показували його багатьом лікарям, але ті тільки хитали головами і говорили: «Нічого не можна зробити». Коли хлопчик підріс, він мав щораз більше проблем.
Оскільки він не міг бачити в темряві, то змушений був носити з собою якесь джерело світла. Коли він пішов до школи, то не міг читати так добре, як інші діти. Учителі мусили надавати йому спеціальну допомогу. Хлопчик не бачив на великій відстані, тому потребував спеціального телескопа, щоб бачити інші планети. Деколи він, вертаючись зі шк о ли, відчував себе дуже самотнім. «Інші діти бачать предмети, які я не можу бачити,— думав він.— Я мушу навчитися бачити те, чого не бачать вони». І одного чудового дня він помітив, що дійсно може бачити те, чого не можуть інші.
На відміну від них, він бачив увесь світ у кольорі. Одразу після цього відкриття він вивів батьків на вулицю і розповів про те, що бачив, дуже здиву-вавши їх тим.
Його друзі теж були здивовані. Він розповідав їм чудові історії, вживаючи слова, які вони ніколи до цього не чули, як-от: червоний, жовтий, оранжевий. Говорив про зелені дерева і пурпурові квіти. Кожен хотів знати, якими він бачить речі. Хлопчик розповідав дивні історії про глибокі сині моря і піняві хвилі з білими гребенями. Дітям подобалися оповідання про дивних драконів, особливо коли він описував їхню лискучу шкіру, очі, гарячий подих. Одного дня він зустрів дівчину.
Вони покохали одне одного. Вона не мала нічого проти того, що він не схожий на інших. І тоді він відчув, що йому це також байдуже. Хлопець став дуже відомим.
Люди з усієї планети приходи¬ли, щоб послухати його. У молодого подружжя народився син. Дитина була такою ж, як і всі на планеті, і мала лише одне око.
Запитання до учнів. Як ви думаєте, як почувалася людина, маючи двоє очей, в той час як інші мали одне? Які труднощі виникали у хлопця з двома очима? Якої особливої турботи, на вашу думку, потребують діти із фізичними вадами?
А що коли б дитина із фізичними вадами була у вашому класі, як би ви до неї ставилися? Майстер в/н роздає учням роздруковані картки, на яких записаний матеріал для обговорення, і пропонує уважно його прочитати, потім формулює тему обговорення у виг¬ляді запитання: «Що вас найбільше вразило в цьому ма-теріалі?».
Матеріал для обговорення. Ольга Скороходова (1911 — 1982). Народилася в Херсонській області. У 5 років захворіла на менінгіт, втратила зір, потім слух. Харківський професор Соколянський забрав її з інтернату для сліпих. Він відтворив її мову; вона змогла закінчити середню школу в Харкові, згодом отримала вищу освіту. У 1961 році стала кандидатом педагогічних наук.
Написала три книги: «Як я сприймаю оточуючий світ», «Як я уявляю оточуючий світ», «Як я розумію оточуючий світ». Вправа «Мікрофон». У цивілізованому суспільстві люди повинні бути терпимими. Чи погоджуєтеся ви з думкою, що кожний із вас має право на повагу та терпимість з боку оточуючих? Слово майстра в/н: Сьогодні ми з вами замислилися, що таке толерантність, як нам зробити наше життя кращим.
І ми зрозуміли, що свобода кожного з нас грунтується на солідарності всіх. Ми живемо серед людей і повинні доброзичливіше ста¬витися одне до одного.
Треба навчитися рахуватися з дум¬ками і вчинками інших, уміти зрозуміти людину і вибачи¬ти її, бути дружелюбними, не робити іншим такого, чого б ти не хотів для себе. А для цього необхідно викоренити зі своїх сердець зверхність, байдужість, упередженість.
І тоді вас — щирих, добрих, сердечних — будуть усі любити і по¬важати, і світ стане кращим! Майстер в/н: За даними деяких дослідників за всю історію свого існування людство жило в мирі лише 30 років.
Отже, історія людства є історією воєнних конфліктів. Що і чому не дає людям мирно співіснувати?
Проаналізувавши, можна дійти висновку, що в багатьох життєвих ситуаціях людям не вистачає саме терпимості одне до одного, а іншими словами – толерантності. У наш час у світі поширюється рух за толерантність, бо вона є необхідною умовою розвитку демократичної держави, умовою миру і злагоди. Згадаймо про трагічні для людства події: трагедія у Бабиному Яру в Києві, коли було за один день розстріляно 35 тисяч жінок, дітей і чоловіків тільки за те, що вони народилися представниками єврейської національності; день, коли пролунали вибухи в США і забрали життя тисячі людей тільки тому, що комусь не подобалися американський спосіб життя та політика американського уряду. На жаль, крім таких найжахливіших прикладів нетерпимості, яку люди виявляють один до одного, ми можемо часто стикатися з її проявами у власному житті. А чи стикалися ви в своєму житті з випадками нетерпимого ставлення до себе?
(Аналіз життєвих ситуацій, про які розповідають учні.) Міні - лекція: Поняття «толерантність» є синонімом слова «терпимість», саме так воно звучить латиною. Толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди в сім'ї, колективі та суспільстві.
Адже соціальні взаємовідносини постійно змінюються, породжуючи то гармонію, то однобічну перевагу, а то й зіткнення безпосередніх інтересів. У різних людей – різні погляди на життя, працю, кохання тощо. Чи завжди ми поважаємо думки, погляди інших? Як треба поважати інших? Чи треба прагнути, щоб інша людина сприйняла ваші погляди? Проявляти нетерпимість чи бути толерантним?
Притча про аксакала: Помирає в одному поселенні старий аксакал. Прийшли до нього люди попрощатися, та й говорять: «Скажи нам, мудрий старий, як вдалося тобі створити такий порядок у сім'ї, що усі сини й невістки, дочки й зяті жили разом у мирі й злагоді». Не може вже говорити старий – подають йому папір і олівець, і він довго пише. І коли випадає з рук вмираючого аркуш, дуже здивувалися усі – там 100 разів було написане одне слово. Не здогадуєтесь яке? 100 разів було написане слово – ТЕРПИМІСТЬ! Вправа «Чи ми схожі?» Учасники сідають по колу.
Ведучий вибирає одного із учасників за якоюсь реальною чи уявною схожою зі своєю рисою та запрошує його до центра кола. Обраний звертається до кого-небудь з учасників у такий же спосіб, але за іншим чинником.
Так продовжується доти, доки усі учасники не опиняться у колі. Тест до виховної години «Вчимося бути толерантними людьми» «Ми різні - в цьому наше багатство. Ми разом - в цьому наша сила» Тест «Чи толерантна я людина?» (Вибери ту відповідь, яку ти вважаєш вірною) 1. Для того, щоб не було війни. А) нічого не можливо зробити, тому що війни будуть завжди б) треба зрозуміти, з якої причини вони відбуваються 2.
В ліцеї розповідають про героїв, які проявили толерантність. А) тобі це не цікаво б) ти бажаєш більше дізнатись про них 3. Ти протистоїш насильству.
А) насильством б) приєднуєшся до інших людей, щоб сказати «Ні» 4. Тебе зрадив товариш. А) ти йому помстишся б) ти будеш намагатися налагодити з ним відносини 5. Коли говорять про дітей, що постраждали від війни.
А) ти почув і забув б) співчуваєш і хотів би чимось допомогти 6. Ти не згоден з кимсь. А) ти не даси йому договорити б) ти його дослухаєш 7. На уроці ти вже відповідав а) ти хочеш відповідати ще б) ти даси змогу відповідати іншим 8. Тобі пропонують листуватися з іноземцями а) тобі це не цікаво, ти не хочеш ділитися з ними своїми мріями, своїми думками б) тобі цікаво з ними листуватися, пізнавати про їх життя, їх мрії, ділитися своїми мріями Якщо в тебе майже одні «б». Ти проявляєш високу толерантність.
Ти в майбутньому будеш громадянином мира, відповідальним, активним провідником миру у всьому світі. Розкажи друзям, як тобі це вдається. Якщо в тебе від 3 до 7 «б». Ти не дуже толерантний. Ти намагаєшся завжди нав’язати свої ідеї.
Але ти допитливий, в тебе добра уява. Використовуй ці якості для боротьби з нетерпимістю. Якщо в тебе менше ніж 3 «б». Ти зовсім не толерантний.
Якби ти був більшим оптимістом і тобі би подобалось вести дискусії, ти би став більш щасливим. Намагайся прикладати для цього більше зусиль. Заключне слово майстра в/н: Я хочу закінчити годину нашого спілкування слова німецького поета Гете: «Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю на коліна». (Учитель звертає увагу учнів на плакат із цим висловом, що висить на дошці.) Вхід на сайт.
Волга 24. Почему так случилось? Возможно, автоматические запросы принадлежат не вам, а другому пользователю, выходящему в сеть с одного с вами IP-адреса.
Ти Будеш Жити Україно Країна Щастя І Добра
Вам необходимо один раз ввести символы в форму, после чего мы запомним вас и сможем отличать от других пользователей, выходящих с данного IP. В этом случае страница с капчей не будет беспокоить вас довольно долго. Возможно, в вашем браузере установлены дополнения, которые могут задавать автоматические запросы к поиску.
Ти Будеш Жити Україно
В этом случае рекомендуем вам отключить их. Также возможно, что ваш компьютер заражен вирусной программой, использующей его для сбора информации. Может быть, вам стоит. Если у вас возникли проблемы или вы хотите задать вопрос нашей службе поддержки, пожалуйста, воспользуйтесь.